Jak pomóc?

Zwierzaki, którymi się opiekujemy, zostały pozbawione dachu nad głową, jedzenia i opieki. Wylądowały na ulicy skazane na tułaczkę i bezdomność. Codziennie otrzymujemy zgłoszenia o kolejnych zwierzętach w potrzebie. Niejednokrotnie serce walczy z rozumem. Nasze stado generuje miesięcznie koszty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na opłaty samych faktur z lecznic potrzebujemy kilkunastu tysięcy, hotele dla psów to kolejne koszty wynoszące ponad 6 tysięcy. Zwierzaki muszą też coś jeść, a część z nich otrzymuje specjalistyczną karmę. Żwirek, akcesoria, transporty do lecznic i nowych domów, zabezpieczenie od kleszczy to wydatki, których nie unikniemy, aby zwierzaki były odpowiednio zaopiekowane.

Pomaganie jest trudne - codziennie masa spraw do ogarnięcia, nerwy i strach co będzie dalej. Niestety pomaganie to nie tylko piękne chwile. Te są zwieńczeniem naszej pracy, kiedy wreszcie zwierzak trafia do własnego, kochającego domu. 

Wpłać darowiznę na konto Stowarzyszenia lub wybierz jedną z poniższych opcji:

Dane do wpłaty na konto bankowe:

Stowarzyszenie Kudłaty Przyjaciel

22-400 Zamość

93 1090 2590 0000 0001 5021 0583

Santander Bank Polska S.A.

Tytuł przelewu: Darowizna dla bezdomniaków

Przelewy zagraniczne:

IBAN: PL 93 1090 2590 0000 0001 5021 0583

SWIFT: WBKPPLPP

PayPal: 

kudlaty.przyjaciel2021@gmail.com

Tytuł przelewu: Darowizna dla bezdomniaków

Zebrane środki przeznaczamy na opłacenie faktur za leczenie i profilaktykę bezdomnych zwierząt, opłaty za hotele dla nich, zakup karmy i akcesoriów dla zwierząt oraz kastracje bezdomnych zwierząt.

Nie musisz się rejestrować, a płatności możesz dokonać aż 8 metodami płatności, w tym BLIK.

Buycoffee.to umożliwia finansowe wspieranie nas bez żadnych subskrypcji ani deklaracji.

A wszystko to w przyjaznej formie symbolicznej kawy!

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem. Wystarczy, że zadeklarujesz comiesięczną wpłatę, a my z otrzymanej darowizny pokryjemy leczenie lub zakup karmy dla wybranego przez Ciebie zwierzaka. 

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, a Stowarzyszenie darowiznę. Serwis jest bezpłatny

Serdecznie zapraszamy do dołączenia na nasz fanpage na Facebooku, Instagramie czy TikToku. To najlepszy sposób by dzielić nasze radości i smutki, codzienne życie i przygody naszych podopiecznych. 

Dzięki formie subskrypcji, Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Patronite, a my możemy je wykorzystywać na potrzeby swojej działalności. Każda złotówka się liczy.

Czego potrzebujemy? Wszystkiego. Nawet twój niechciany już koc czy ręcznik dostaną u nas drugą szansę. Pod podanym linkiem znajdziesz listę wszystkiego co może nam się przydać albo nazwy karm wysokomięsnych, które nasi podopieczni spożywają. Nie masz Facebooka? Nie szkodzi. Napisz do nas na kudlaty.przyjaciel2021@gmail.com, a my bardzo chętnie dostarczymy Ci wszystkie informacje.