Zosia

Zosia

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji ❤️

Wiek: 3 lata

Czeka na dom od: czerwca 2023r.

Po kastracji/sterylizacji: tak

Opis:

Zosia ma ok 3 lata, chociaż wygląda jak kilkumiesięczne kocie. Waży ok 2 kg. Kicia przez dotychczasowe życie musiała bardzo głodować. Brak witamin i składników odżywczych sprawił, że nigdy nie będzie wyglądała jak dorosły kot. Koteczka jest też po zabiegu usunięcia 6 zębów - niestety połowę szczęki miała praktycznie zgniłą, zęby zaczęły same wypadać i się łamać. Kotce sprawiało to straszny ból.

Zosia obecnie przebywa w domu tymczasowym z psami i kotami. Do człowieka podchodzi z dystansem, ale daje się brać na ręce i głaskać. Sama nie inicjuje pieszczot, ale lubi towarzystwo człowieka. Gdy koteczka poczuje co to miłość i uwaga jej własnej rodziny, na pewno otworzy się, a dystans do innych powoli odejdzie w niepamięć. 

Koteczka jest łakomczuszkiem. Gdy uważa, że czas przekąski nadchodzi sama  potrafi częstować się karmą i otwierać opakowania. Z miseczki karmę wyjada łapką. 

Zosia jest odrobaczona, zaszczepiona i po zabiegu sterylizacji. Miała również wykonane testy na FIV i FeLV, ich wynik wyszedł ujemny. Szukamy dla niej odpowiedzialnego, niewychodzącego domu.

Pomożemy z transportem do nowego domu na terenie całego kraju.