Denver

Poniżej możesz zobaczyć filmik o mnie

TikTok

Denver

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji ❤️

Wiek: 5 lat

Czeka na dom od: lipca 2022r.

Po kastracji/sterylizacji: tak

Opis:

Denver to pies wyjątkowy i takiego też domu mu szukamy. Mimo młodego wieku psiak ma bardzo zrównoważony charakter. Jest przyjacielski, łagodny, posłuszny i kontaktowy. Chętnie uczy się nowych rzeczy. Wraca na przywołanie. Spacery z nim to sama przyjemność.

Denver to duży i radosny dzieciak. Bardzo ufny i pozytywnie nastawiony zarówno w stosunku do ludzi jak i innych psów. Psiak tylko sporadycznie szczeka. Jeśli już to mu się zdarzy to z ważnego powodu, ale i wtedy robi to oszczędnie. Energię woli przeznaczyć na zabawy z opiekunem. Szuka więc rodziny, której będzie pełnoprawnym członkiem, w której będzie mądrze kochany. Denver szuka domu bez kotów. Idealnie byłoby gdyby nowa rodzina miała możliwość poznać go przed adopcją.

Psiak jest zaszczepiony, zaczipowany i po zabiegu kastracji. Ma niespełna 5 lat i waży ponad 30kg. Przebywa w okolicach Zamościa.

U Denvera niestety rozwinęła się alergia. Oznacza to że potrzebuje on specjalnej karmy (w danej chwili Royal Canin), a w okresie wiosenno-letnim, przyjmuje również Apoquel.

Przed adopcją obowiązują procedury: ankieta, wizyta oraz podpisanie umowy przy przekazaniu psiaka. 

Nie wydamy go do budy, kojca czy tym bardziej na łańcuch!

Pomożemy z transportem do nowego domu na terenie całego kraju.